UNIVERZITET METROPOLITAN I KOMPANIJA KNJAZ MILOŠ I OVE GODINE DONIRALI PROIZVODE MATURANTIMA NA POLAGANJU VELIKE MATURE

17.06.2021.

Univerzitet Metropolitan je i ove godine, kao i prošle sproveo akciju zajedno sa svojim dugogodišnjim partnerom – kompanijom Knjaz Miloš, koja je donirala preko 5000 proizvoda –   Aqua Viva vodu i Tube sokove, budućim brucošima koji su polagali maturski ispit tokom prošle nedelje, kako bi im svma olakšao i osvežio ih na njima važan i veliki dan polaganja velike mature.

U ovoj velikoj društveno – odgovoronoj akciji učestvovao je veliki broj srednjih škola iz Niša i Beograda, sa kojima takođe UM ima uspešnu saradnju koja traje godinama unazad.

Zahvaljujemo se kompaniji Knjaz Miloš koja se i ovog puta odazvala i pronašla prostor da zajedno sa nama olakša i donira srednjoškolcima osveženje i hidrataciju kada im je to bilo najpotrebnije.

Radujemo se svim budućim, sličnim zajedničkim akcijama u budućnosti!