Univerzitet Metropolitan i EQUILIBRIO – Obrazovni sistem svečano ozvaničili dugogodišnju saradnju

21.10.2019.

Dugogodišnja saradnja između dve obrazovne institucije – Univerziteta Metropolitan i EQUILIBRIO – Obrazovnog sistema sa dugom tradicijom, koje sarađuju na obostrano zadovoljstvo već par godina unazad, sada su i svečano ozvaničile saradnju potpisivanjem ugovora.

Ugovor je potpisan na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu između osnivača i rektora UM-a, profesora dr Dragana Domazeta i direktora EQUILIBRIO – Obrazovnog sistema, Miodraga Jeremića sa jasnom porukom – da je kvalitetno obrazovanje najbitniji faktor za uspeh svakog pojedinca.

EQUILIBRIO – Obrazovni sistem jedna je od najpoznatijih i najuglednijih institucija za učenje stranih jezika na teritoriji grada Beograda. Već pune dve decenije izvodi visokokvalitetnu nastavu za decu i odrasle u odličnim tehničkim uslovima, prateći najsavremenije metode i neprekidno usklađujući programe školovanja sa razvojem tržišta. Osnovni cilj obrazovnog sistema je da pruži polaznicima najsavremeniji način učenja i usvajanja stranih jezika uz nastavna sredstva renomiranih svetskih izdavača. Profesori EQUILIBRIO – Obrazovnog sistema su vrhunski stručnjaci sa iskustvom u nastavi, visokomotivisani, kreativni i specijalizovani za izvođenje nastave, koji prate poslednje trendove iz oblasti obrazovanja.

EQUILIBRIO – Obrazovni sistem organizuje „Programe stipendiranja studenata“, koji su osmišljeni tako da zainteresovanim studentima beogradskih fakulteta i visokih strukovnih škola omoguće pohađanje kursa stranog jezika, jezičkih radionica i specijalizovanih seminara, uz izdavanje zvaničnih sertifikata EQUILIBRIO -Obrazovnog sistema. Visoke nastavne i obrazovne norme u potpunosti su prilagođene evropskim standardima.

Univerzitet Metropolitan sa velikom pažnjom bira svoje partnere koji u skladu sa njim prate svetske trendove iz oblasti najsavremenijeg obrazovanja za studente. Ovakav vid saradnje sa EQUILIBRIO – Obrazovnim sistemom se podiže na viši nivo, gde će studenti i zaposleni imati posebne benefite, kao i zajedničke nastupe na mnogobrojnim događajima.