Tradicionalni humanitarni bazar u organizaciji BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL

23.05.2018.

U okviru BRITISH INTERNATIONAL SCHOOL na Dedinju, organizovan je još jedan humanitarni bazar sa temom – „SEVENTIES DISCO“. Univerzitet Metropolitan je bio jedan od učesnika ovog divnog događaja, gde su za humanitarnu svrhu izloženi radovi „Artists Anonymous Belgrade“, neprofitabilne organizacije koja se bavi socijalno angažovanim dizajnom i koja udružuje dizajnere iz različitih branši sa sloganom – Mi kreiramo, Vi kupujete, Mi doniramo!

Prikupljena sredstva sa bazara su usmerena za pomoć onima kojima je to najpotrebnije. Ove godine prikupljen novac je doniran Dečijoj bolnici u Tiršovoj u Beogradu, Odeljenju za hematologiju i onkologiju.

Univerzitet Metropolitan od svog postojanja, već 13 godina, podržava humanitarni rad i uvek je deo događaja koji pomažu našem društvu za bolji i lepši život.