Textil Designer Award nagrada dodeljena Univerzitetu Metropolitan

30.11.2023.

Dodelom nagrada najboljim učesnicima Perwoll Fashion Week-a završena je 52. po redu nedelja mode u Beogradu. U avangardnom prostoru Dorćol Platz-a, Modni studio Click je dodelio prestižne nagrade najboljim dizajnerima, manekenima, šminkerima, frizerima… jednom rečju, najboljim učesnicima manifestacije.

Nagrada Textil Designer Award, koju dodeljuje kompanija Textil dodjenjena je studentima Univerziteta Metropolitan. Ovom prilikom profesorkma Modnog dizajna Katarini Samardžić i Lidiji Jovanović i našim studentkinjama koje su imale diplomsku reviju, uručena je statua, kao i vredna nagrada u vidu materijala za buduće radove i kreacije.

Univerzitetu Metropolitan u ime studenata i celog kolektiva, želi da iskaže veliku zahvalnost na ovoj vrednoj nagradi kompaniji Textil. Ova podrška će imati značajan uticaj na rad studenata i koristiće mnogo u njihovom procesu učenja i stvaranja!

Hvala vam na ovoj prilici i podršci koju pružate našim studentima godinama unazad!

Čestitamo našim studentkinjama, na ovom još jednom u nizu ogoromnom uspehu!