Svečana dodela Sertifikata o uspešno završenoj obuci IT prekvalifikacija na Univerzitetu Metropolitan

14.11.2018.

Univerzitet Metropolitan u Beogradu i Poslovno-obrazovni centar u Nišu su svečano dodelili Sertifikate za uspešno završenu IT obuku iz programskog jezika Java, u trajanju od 260 časova. Obuku je završilo ukupno 96 polaznika.

Predsednik i rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet je dočekao polaznike u Beogradu i Nišu, i nakon pozdravne reči dodelio Sertifikate.

Nakon jako intenzivne obuke od ukupno 260 časova, svi polaznici su pohađali prakse u trajanju od 160 časova u renomiranim kompanijama u Beogradu i Nišu. Ovo nije bio lak put, i ovom prilikom se se još jednom zahvaljujemo svim polaznicima na istrajnosti i poverenju koje su ukazali našem Univerzitetu zarad njihove bolje i kvalitetnije budućnosti.

Još jednom čestitamo svim polaznicima na uspešno završenoj IT obuci i želimo im sve najbolje u novim poslovnim izazovima!