Svečana dodela indeksa za novu generaciju MET brucoša

25.09.2019.

Univerzitet Metropolitan će dočekati novu generaciju brucoša 2019/20., koji su prepoznali Metropolitan kao visokoškolsku ustanovu sa dugogodišnjom tradicijom i izuzetnim kredibilitetom, gde će nastaviti svoje obrazovanje i biti studenti u centru pažnje sa najboljim znanjem za budućnost.

U subotu, 28. septembra sa početkom od 12h na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu i u nedelju, 29. septembra 2019. godine od 12h u okviru Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu je organizovana svečana dodela indeksa. Brucoše će pozdraviti osnivač i rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet zajedno sa dekanima i drugim profesorima, kao i zaposlenima.

Pozivamo sve roditelje i prijatelje da nam se pridruže na svečanoj dodeli indeksa, da pruže podršku MET brucošima, budućim akademskim građanima u danu koji se pamti.

Vidimo se na MET-u!