Svečana dodela indeksa za generaciju 2018/19.

25.09.2018.

Subota, 29. septembar 2018. godine sa početkom od 12h je rezervisana za svečanu dodelu indeksa na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

Univerzitet Metropolitan će dočekati novu generaciju brucoša 2018/19.  koji su odlučili da budu naši studenti u centru pažnje i dobiju najkvalitetnije znanje za budućnost.

Brucoše će pozdraviti predsednik i rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet zajedno sa dekanima i drugim profesorima. Ispred Fakulteta informacionih tehnologija brucoše će pozdraviti prof. dr Miroslava Raspopović, ispred Fakulteta za menadžment prof. dr Radomir Šalić i za Fakultet digitalnih umetnosti, prof. dr Katarina Kaplarski.

Pozivamo roditelje i prijatelje da se pridruže brucošima, novim akademskim građanima na svečanoj dodeli indeksa. Vidimo se na MET-u!