Studenti Metropolitana na MET Eve-u

7.11.2019.

Na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu je održan još jedan MET Eve u organizaciji Studentskog parlamenta i Met Lab-a, gde su studenti imali priliku da se upoznaju, razmene iskustva i postanu aktivni članovi studentskih organizacija UM-a.

Nakon dobrodošlice i predstavljanja predstavnika Met Lab studentske organizacije, Maje Damnjanović i Igora Đurišića, predsednika Studentskog parlamenta Univerziteta Metropolitan, održana je i prezentacija gde su studenti upoznati sa radom organizacija, budućim akcijama i različitim dešavanjima, nakon čega su bili u mogućnosti da daju i svoje, kreativne predloge.

Nakon upoznavanja i održanih prezentacija, studenti su nastavili druženje uz dobru zabavu, sa proizvodima koji su bili deo MET Eve-a – Guaranom, Chipsy-em, Tub-om, Sweeet-om i Aqua Vivom.