Studenti Fakulteta za menadžment u poseti uspešnim preduzećima

31.05.2018.

Studenti sa druge godine Inženjerskog i operacionog menadžmenta Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan u okviru predmeta Planiranje i upravljanje proizvodnjom i Logistika i upravljanje lancem snadbevanja, uz organizaciju profesora dr Aleksandra Jankulovića imali su posete preduzećima koja uspešno posluju.

Studenti su bili u prilici da se upoznaju sa konkretnim primerom uspešnog rada preduzeća, i zapravo vide kako sve izgleda u praksi. Posetili su glavni distributivni centar preduzeće Baustoff Metall Ritam iz Beograda, koji se bavi prodajom i distribucijom građevinskog materijala, zatim fabriku za proizvodnju metalnih profila Intraprofil u Smederevu i vinariju Despotika u Smederevskoj Palanci.

Profesori Univerziteta Metropolitan u okviru svojih predmeta primenjuju način praktičnog rada, gde studenti mogu da vide iz konkretnog primera proces rada uspešnih firmi.