Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti na Nišville Jazz Festival-u

9.08.2022.

Fakultet digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan, će tradicionalno učestvovati na Nišville-u, najposećenijem džez festivalu jugoistočne Evrope, 11. i 14. avgusta 2022. godine i možete nas posetiti u periodu od 17 do 23 časova na Niškoj tvrđavi.

Ovom prilikom će studenti FDU-a, uz podršku svojih profesora, imati izložbu na otvorenom, na platou ispred Galerije Salon 77, gde će posetiocima predstaviti svoje kreativne radove na kojima su vredno radili u proteklih godinu dana. Posetioci će imati priliku da u popodnevnim i večernjim satima, pored muzike, uživaju i u umetničkim ostvarenjima talentovanih studenata Fakulteta digitalnih umetnosti.

Pored izložbe, studenti će izvoditi i bodypainting performans, a svim zainteresovanim posetiocima će na licu mesta crtati brzopotezne portrete i oslikavati personalizovane cegere.

Posetite Nišville Jazz Festival, uživajte u muzici i našim sjajnim radovima.

Vidimo se u nedelju 14. avgusta!