Studenti Fakulteta digitalnih umetnosti izlažu svoje kreativne radove na Internacionalnom jazz festivalu – Nišville

11.08.2021.

Fakultet digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan, će sada već tradicionalno učestvovati na najposećenijem Džez festivalu jugoistočne Evrope – Internacionalnom jazz festivalu – Nišville, u okviru glavnog programa od 12. do 15. avgusta 2021. godine, na Niškoj tvrđavi.

Ovom prilikom će studenti FDU-a, uz podršku i prisustvo svojih profesora, imati izložbu na otvorenom, na platou ispred Ateljea 77, gde će posetiocima predstaviti svoje kreativne radove na kojima su vredno radili u proteklih godinu dana. Posetioci će imati priliku da u popodnevnim i večernjim satima, pored muzike, uživaju i u umetničkim ostvarenjima ambicioznih i talentovanih studenata Fakulteta digitalnih umetnosti, Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan u Nišu. Pored izložbe, studenti će izvoditi i bodypainting performans, a svim zainteresovanim posetiocima će na licu mesta crtati brzopotezne portrete i ispisivati kaligrafiju po želji.

Očekujemo vas kako bismo zajedno uživali u muzici i umetnosti! Unapred se radujemo vašoj poseti!