Štand Univerziteta Metropolitan najposećeniji na EDUfair™ sajmu obrazovanja

12.03.2018.

Završen je 15. EDUfair™ sajam obrazovanja u okviru koga su se predstavili mnogobrojni univerziteti, kao i srednje škole. Među njima je bio i Univerzitet Metropolitan, kao jedan od najposećenijih štandova tokom dvodnevnog sajma.

Univerzitet Metropolitan je predstavio svoje akreditovane studijske programe, stipendije i pogodnosti za buduće studente, a srednjoškolci su mogli da čuju sve o brojnim takmičenjima u okviru kojih mogu da osvoje besplatnu četvorogodišnju školarinu u vrednosti do 12.000€, kao i druge vredne nagrade.

Mnogobrojni posetioci UM štanda su takođe bili u prilici da se informišu o ranim upisnim rokovima, tradicionalnim i online studijskim programima, Osnovnim akademskim studijama na Fakultetu informacionih tehnologija, Fakultetu za menadžment i Fakultetu digitalnih umetnosti. Predstavljene su i Master i Doktorske akademske studije.

Fotografije govore više od reči, pogledajte kako je bilo na sajmu obrazovanja: