Srednjoškolci i studenti iskoristili letnje dane za edukaciju na uspešno održanoj MET LETNJOJ ŠKOLI

25.07.2023.

Tokom prethodne nedelje, Univerzitet Metropolitan je organizovao i uspešno održao besplatnu Letnju školu za srednjoškolce i studente u prostorijama Univeziteta u Beogradu i Nišu, iz oblasti IT-a, dizajna, menadžmenta i biznisa na koju se prijavilo preko 300 kandidata.

Polaznici su imali priliku da učestvuju u različitim radionicama iz najaktuelnijih i najtraženijih oblasti, među kojima su:

• OSNOVE PROGRAMIRANJA U PROGRAMSKOM JEZIKU
  • NAPRAVI SVOJU PRVU VIDEO IGRU
  • 3D MODELOVANJE
  • BRZOPOTEZNI PORTRETI
  • RECIKLAŽA TEKSASA U ODEVNI PREDMET ILI AKSESOAR
  • JAVNI NASTUP
  • KARIJERNO VOĐENJE

Sve radionice su bile vođene od strane iskusnih profesora, asistenata i saradnika Univerziteta Metropolitan, koji su preneli svoje bogato iskustvo, teorijska i praktična znanja svim prisutnima.

Svi polaznici MET Letnje škole su dobili zaslužene sertifikate Univerziteta Metropolitan za uspešno pohađanje odabrane radionice. Ovi sertifikati će im omogućiti oslobađanje od polaganja prijemnog ispita za odabrani studijski program, ukoliko odluče da nastave svoje akademsko obrazovanje na našem Univerzitetu.

Zahvaljujemo se svim polaznicima Letnje škole na ukazanom poverenju i čestitamo im što su iskoristili ove letnje dane za učenje i usavršavanje svog znanja.