Specijalni edukativni MET izlet održan u Nišu

28.04.2023.

Univerzitet Metropolitan organizovao je specijalni edukativni Met izlet, koji je održan u Nišu 25. aprila.

Met izlet održan je za učenike srednjih škola iz Zaječara i Knjaževca. Ovom izletu prisustvovali su đaci, sa svojim profesorima iz Tehničke i Ekonomske škole, kao i Gimanazije iz Zaječara i iz Tehničke škole iz Knjaževca. U poseti je bilo više od 50 učenika koji su imali organizovane radionice iz svih oblasti koje Univerzitet Metropolitan ima u ponudi – informacione tehnologije, digitalne umetnosti i menadžment u dva bloka. U pitanju su:

I blok radionica:

• Kako do dobrog CV-a
  • Fotografija
  • Uvod u web dizajn

II blok radionica:

• E- mail marketing
  • Instagram fontovi
  • Razvoj video igara u UNITY-ju

S obirom da su naši gosti bili zadovoljni jer su pored druženja imali priliku i da nauče nešto novo i korisno, obećavamo da će nam nam ovaj tip aktivnosti postati češća praksa u budućnosti!