Rektor i predsednik Univerziteta Metropolitan profesor dr Dragan Domazet kao član Saveta za kvalitet u visokom obrazovanju

31.08.2018.

Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja je obrazovalo Savet za kvalitet u visokom obrazovanju, gde je jedan od članova i profesor dr Dragan Domazet, rektor i predsednik Univerziteta Metropolitan.

Savet za kvalitet u visokom obrazovanju ima zadatak da utvrdi postojeće stanje u oblasti rada visokoškolskih ustanova, analizira relevantne propise Republike Srbije i drugih država, gde na osnovu potreba i raspoloživih resursa sačinjava predloge i preporuke u cilju utvrđivanja indikatora kvaliteta u visokom obrazovanju.