Profesor Modnog dizajna, Aleksandar Protić, na prestižnom WORLD.MINDS skupu

30.05.2024.

Na ovoogodišnjem skupu WORLD.MINDS zajednice, održanom prošle nedelje, u Narodnom Pozorištu u Beogradu, profesor modnog dizajna, Aleksandar Protić, imao je priliku da se kroz svoj rad kao modni dizajner i kostimograf, WORLD.MINDS zajednici predstavi i kao predavač našeg Univerziteta i predstavi uspehe našeg smera Modni dizajn i njegovih uspešnih alumista i sadašnjih studenata.

WORLD.MINDS je prestižna zajednica koja okuplja vodeće mislioce iz različitih oblasti, uključujući nauku, umetnost, biznis i tehnologiju. Njihova misija je stvaranje platforme za razmenu ideja i promovisanje inovacija širom sveta.

Univerzitet Metropolitan je ponosan na to što je profesor Protić deo ovoko značajne zajednice i održanog događaja na kom je predstavio i naš studijski program i Univerzitet, dok je u isto vreme istakao kvalitet obrazovanja i kreativne potencijale naših studenata.