Postanite deo IKEA „e-Talent Factory“ programa

13.02.2019.

Kompanija IKEA poziva studente završnih godina Univerziteta Metropolitan da se prijave za e-Talent Factory, program plaćene stručne prakse u trajanju od 12 meseci i na taj način pruži mogućnost svim zainteresovanim studentima usavršavanje iz oblasti internet poslovanja.

Program „e-Talent Factory“ pruža studentima mogućnost da se razvijaju u oblastima svog interesovanja, bez obzira na akademsku pozadinu i prethodno iskustvo. Oblasti pokrivene praksom su informacione tehnologije, web analitika, SEO, web merchandising, web dizajn i web editing.

Ukoliko ste zainteresovani za ovaj program, IKEA vas poziva da pripremite YouTube video, u kome možete reći zašto želite da učestvujete u „e-Talent Factory“ programu i predstaviti svoje interesovanje, kao i strast za oblast web i digitalnog poslovanja, ali i uređenja prostora. Čak iako nemate iskustvo u ovim oblastima, ne znači da niste prava osoba za ovaj program.

Kandidati treba da:

• poznaju digitalne medijske kanale,
  • znaju da objasne kompleksne probleme i procedure,
  • poseduju veštine analize i rešavanja problema,
  • imaju dobre veštine komunikacije,
  • govore engleski jezik.

Link ka svom YouTube video-materijalu možete poslati najkasnije do 10. marta 2019. godine na: etalent.factory.rs@ikea.com

Više informacija pronađite na sledećem linku: http://www.ikea.rs/etalentfactory