Posetioci izložbe Modna „METamorfoza“ oduševljeni kreativnim radovima studenata

8.05.2019.

Na izložbi Modna „METamorfoza“ u galerij O3one, predstavljeni su radovi studenata Modnog dizajna Fakulteta digitalnih umetnosti na kojoj je prikazano njihovo stvaralačko umeće i kreativnost, kroz kreacije na kojima su vredno radili u protekloj školskoj godini.

Modna izložba je fascinirala sve prisutne, koji su pokazali oduševljenje radovima mladih umetnika, koji su na originalan i svojstven načim prikazali svoje viđenje – modne metamorfoze. Modna „METamorfoza“ je prikazana u galeriji O3one (Gavrila Principa 16, Beograd) koji je nov umetnički prostor u sklopu galerije Pro3or, i koji odiše modernim stilom svetskih galerija, na dva sprata.

Pozivamo još jednom sve ljubitelje mode i njenih „METamorfoza“ da posete izložbu do subote, 11. maja i uvere se u stvaralački kvalitet studenata Univerziteta Metropolitan, kao i njihovih mentora, profesora koji su vrhunski stručnjaci u svetu modne industrije: Aleksandra Protića, Tijane Pavlov, Katarine Samardžić i Marine Kostić.