„Pobede i pobednici” – Metropolitan u Nišu na kulturnoj manifestaciji Noć muzeja

17.05.2018.

U foajeu Narodnog pozorišta u Nišu, u okviru 15. jubilarne kulturne manifestacije Noć muzeja, biće izloženi radovi studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan, kao jedna lokacija, a druga lokacija je Poslovno-obrazovni centar Metropolitana u Nišu.

U sklopu izložbe biće projekcija digitalne animacije na temu „Pobede i pobednici” kao i interaktivne radionice crtanja i kaligrafije.

Narodno pozorište u Nišu povodom ovog kulturnog događaja je pripremilo specijalan muzičko scenski performans na platou ispred samog pozorišta. U ovom dvočasovnom muzičkom programu prisutni će imati priliku da čuju izbor numera iz najpoznatijih domaćih i stranih filmova, mjuzikla, kabarea i animiranih filmova, kao i radionica iz crtanja i kaligrafije.

Vidimo se u subotu 19. maja na Noći muzeja u okviru Narodnog pozorišta i Univerziteta Metropolitan u Nišu od 17h do 01h.