Otvorene prijave za prvi rani upisni rok – Upišite fakultet među prvima i obezbedite svoje mesto na vreme!

28.01.2019.

Univerzitet Metropolitan tradicionalno organizuje rane upisne rokove. Maturanti imaju mogućnost da, bez obzira što još uvek nisu završili srednju školu, polažu prijemni ispit, izvrše upis i obezbede svoje mesto na željenom studijskom programu na vreme. Kompletnu dokumentaciju dostavljaju po završetku četvrtog razreda i položenog maturskog ispita. Prvi rani prijemni ispit, za školsku 2019/2020. je zakazan 23. marta, sa početkom u 12 časova. Prijavite se OVDE.

Na Univerzitetu Metropolitan je moguće upisati studije iz oblasti informacionih tehnologija, menadžmenta i dizajna. Na osnovim akademskim studijama obrazujemo ukupno 9 stručnih profila, a pravo za prijavu na prijemni imaju maturanti koji završavaju gimnaziju ili srednju strušnu školu u četvorogodišnjem trajanu, kao i kandidati koji su ranije završili čatvorogodišnju srednju školu.

Ukoliko imate bilo kakvih nedoumica u vezi sa upisom na Univerzitet Metropolitan, odgovore na najčešća pitanja možete pronaći OVDE, ili nas kontaktirajte putem e-maila ili telefona. Takođe, budite slobodni da nas posetite u našim prostorijama u Beogradu ili Nišu, svaki radni dan od 9 do 17 časova, kako biste videli naše prostorije i kako bismo vas detaljnije informisali o svemu što vas interesuje. Dobrodošli ste!