OTVORENE PRIJAVE ZA DESIGN NEVER SLEEPS 24h HACKATHON ZA UČENIKE 3. I 4. RAZREDA SREDNJIH ŠKOLA POWERED BY GUARANA

1.03.2022.

Univerzitet Metropolitan organizuje 4. godinu za redom dizajnerski hakaton u trajanju od 24h za učenike 3. i 4. razreda srednjih škola u saradnji sa Guaranom.

Design Never Sleeps održaće se ONLINE u subotu, 19. marta, i nedelju, 20. marta, putem Zoom aplikacije. Događaj će početi u subotu, 19. marta od 14h.
Na sam dan hakatona, predstavnici Guarane će postaviti dizajnerski izazov tj. temu takmičenja.

Prethodno iskustvo nije potrebno, jer cilj ovog takmičenja jeste da učesnici nauče nešto novo, ali i da se dobro zabave, druže sa ljudima, sa kojima dele ista interesovanja i osvoje vredne nagrade!

Jedino što je potrebno je da takmičari budu inovativni, kreativni i timski orijentisani. Svi zainteresovani mogu se prijaviti individualno, ili okupiti tim od 2 do 4 člana, a mentori sa Fakulteta digitalnih umetnosti će im biti na rapolaganju za svaku vrstu pomoći, tokom celog takmičenja.

Takođe, organizovaćemo i sledeće radionice kako bi olakšali svim učesnicima:

• PHOTOSHOP radionica- koja će takmičare pripremiti za dizajn postera, pakovanja, ilustracija, logotipa i još mnogo toga.
  • KAKO NAJBOLJE PREZENTOVATI IDEJU radionica- koja će takmičare naučiti kako da svoje rešenje što bolje prezentujete pred žirijem.

Svi članovi najbolja 3 tima osvojiće 1.000€ (1. mesto), 700€ (2.mesto) i 500€ (3.mesto) za studijski program po izboru na Fakultetu digitalnih umetnosti, kao i vredne nagrade partnera. I to nije sve, jer svim učesnicima sledi i nagrada iznenađenja u vidu olakšica za upis na Fakultet digitalnih umetnosti.

Partneri takmičenja:

Prijavite se i saznajte detaljnije informacije o takmičenju na zvaničnoj strani Design Never Sleeps hakatona >>