Održana novogodišnja humanitarna akcija Univerziteta Metropolitan i „Artists Anonymous-a“, za NURDOR

30.12.2021.

Univerzitet Metropolitan i neprofitabilna organizacija „Artists Anonymous“ organizovali su još jednu uspešnu MET humanitarnu akciju, za kraj 2021. godine, koja se održala u TC Delta Planet, u Nišu.

Na štandu Univerziteta Metropolitan posetici su pored dizajniranih predmeta iz Artists Anonymous kolekcije mogli da izaberu i kupe neke od ručno oslikanih unikatnih ukrasa za jelku, koje su kreirali naši stipendisti i studenti sa Fakulteta digitalnih umetnosti. Sva prikupljena sredstva su donirana nacionalnom udruženju roditelja dece obolele od raka – Nurdor.

Veoma smo srećni i ponosni što smo i ovu godinu obeležili humanitarnim radom i obećavamo da ćemo se u narednoj još više truditi jer – MI kreiramo, VI kupujete, ZAJEDNO doniramo!