Održan humanitarni zimski bazar powered By Artists Anonymous & Univerzitet Metropolitan

3.01.2024.

Održao se HUMANITARNI ZIMSKI BAZAR POWERED BY ARTISTS ANONYMOUS & UNIVERZITET METROPOLITAN, u Beogradu i Nišu.

Ovaj jedinstveni događaj okupio je MET zajednicu, sa idejom da se prikupe sredstva za one kojima je pomoć najpotrebnija. Prisutni su imali mogućnost da kupe jedinstvene Artists Anonymus proizvode i na taj način doniraju novac. Atmosfera je bila ispunjena prazničnim duhom, a sva prikupljena sredstva namenjena su pravljenju paketića za decu bez roditeljskog staranja.

Svi prisutni su svojim angažmanom, entuzijazmom i podrškom doprineli velikom uspehu ove divne akcije. Osim prodaje jedinstvenih Artists Anonymus proizvoda, posetioci su imali priliku da uživaju u raznovrsnim aktivnostima koje smo posebno pripremili za njih, samo neke od njih su uživanje u toploj čokoladi, besplatno polaroid fotografisanje…

Hvala svima koji su svojim doprinosom omogućili da se ostvari cilj ove akcije!

MET ideje za buduće događaje već se pripremaju, a svi koji su bili deo ove akcije srdačno se pozivaju da se pridruže i na svim narednim. Još jednom, veliko hvala svima na podršci i vidimo se uskoro!