Novogodišnje nagradno putovanje u Krakov za maturante

29.11.2023.

Turistička agencija Go2 Travelling i Univerzitet Metropolitan organizuju novogodišnje nagradno putovanje u Krakov, za dve osobe, za koje je moguće popuniti prijavu do 21. decembra 2023. godine.

Pravo učešća imaju ovogodišnji MATURANTI iz Srbije, odnosno, svi učenici koji pohađaju četvrti razred bilo koje srednje stručne škole ili gimnazije. S obzirom da je putovanje za dve osobe, srećni dobitnik može da povede sa sobom još jednu osobu, a uslov je da odobrana osoba ima minimum 18 godina.

Polazak je planiran za 29. decembar 2023., a aranžman obuhvata autobuski prevoz, 3 noćenja u hotelima Hotel Vienna house 3*, Hostel Atlantis, Hostel Nawoyka ili Hotel Novotel Krakow City West 4*. Detaljan plan i program putovanja možete pogledati OVDE.

Sve što treba da uradite jeste da popunite prijavu, a najsrećniji dobitnik biće izvučen 22. decembra, preko random name pickr-a (na sajtu miniwebtool.com), a video izvlačenja ćemo objaviti na Instagram nalogu Univerziteta Metropolitan, do 13:00h. Nepotpune prijave i prijave u kojima nisu navedeni ispravni podaci neće biti važeće.

PRIJAVITE SE >>