Novogodišnja humanitarna akcija, u Nišu, za NURDOR

27.12.2022.

Univerzitet Metropolitan polako nastavlja sa nizom novogodišnjih humanitarnih akcija. Ove nedelje ogranizovali smo i humanitarnu akciju za Udruženje NURDOR i mališane kojima je pomoć najpotrebnija, u Delta Planet-u, u Nišu.

I ovog puta posetioci mogli su da daju svoj mali doprinos i praznike učine lepšim baš onima kojima je najviše potrebno, kupovinom u humanitarne svrhe, na štandu Univerziteta Metropolitan. Pored dizajniranih predmeta iz Artists Anonymous kolekcije mogli su da izaberu i kupe neke od ručno oslikanih unikatnih ukrasa za jelku, koje su kreirali naši stipendisti i studenti sa Fakulteta digitalnih umetnosti.

Hvala svim niškim sugrađanima koji su se pridružili ovoj MET-ovoj humanitarnoj akciji. U 2022. nastavljamo da budemo svi zajedno još više društveno odgovorni, da brinemo jedni o drugima i pomažemo svima kojima je pomoć preko potrebna za srećniji i lakši život.