Nezaboravna noć u Ben Akibi i Retrospektivna izložba radova studenata sa Modnog dizajna Univerziteta Metropolitan

22.05.2017.

Metropolitan fashion day koji je održan 17. maja 2017. godine u poznatom beogradskom klubu/galeriji Ben Akiba”, gde su studenti sa četvrte godine Fakulteta digitalnih umetnosti, Univerziteta Metropolitan sa smera Modni dizajn predstavili Retrospektivnu izložbu svojih radova.

Izložba je protekla u sjajnoj atmosferi, uz dobru muziku, ukusne vanilice i druženje. Ovaj divan događaj su upriličili studenti, profesori, zaposleni, kao i rektor Univerziteta Metropolitan.

Želimo našim studentima sa četvrte godine Modnog dizajna puno uspeha i sreće u daljem radu i još mnogo izložbi i revija u budućnosti.

U nastavku pogledajte atmosferu sa Metropolitan fashion day-a >>