Najuspešnija godina poslovanja za Univerzitet Metropolitan

31.12.2019.

Tradicionalno, Univerzitet Metropolitan je proslavio još jednu, ali do sada najuspešniju godinu sa zaposlenima – profesorima i administracijom, u znaku nagrada za najbolje.

Osnivač i rektor Univerziteta Metropolitan, profesor dr Dragan Domazet je dodelio zahvalnice zaposlenima koji su u 2019. godini posebno doprineli razvoju Univerziteta. Takođe rektor se zahvalio svima što su svojim predanim radom i trudom postigli najbolje rezultate u okviru svih segmenata poslovanja jedne renomirane obrazovne institucije kao što je Metropolitan.

Univerzitet Metropolitan će i u 2020. godini težiti da bude Univerzitet broj 1. po kvalitetu studiranja, koji obrazuje najtraženije kadrove na tržištu rada kako u Srbiji tako i u svetu, ali dosledan svojoj misiji, viziji i pravim vrednostima koje su studenti prepoznali i ukazali svoje poverenje nastavkom obrazovanja na Metropolitanu.