METnet novi intranet portal za MET zaposlene

4.11.2022.

Predstavljamo vam METnet novi intranet portal za MET zaposlene, glavni alat interne komunikacije. METnet je personalizovan i kreiran prema potrebama zaposlenih na Univerzitetu Metropolitan, kako profesora tako i administracije i osmišljen s ciljem da svima pruži podršku i olakša svakodnevne poslovne aktivnosti!

METnet napravljen je s ciljem da zaposleni lakše dođu do svih potrebnih informacija, a samo neke od njih su, novosti, kalendar događaja, zakazivanje sala, pristup svim važnim dokumentima i obrazcima… i uvek će biti ažuriran sa svim važnim informacijama i podacima! Takođe, Univerzitet Metropolitan nastoji da nastavi da razvija i proširuje METnet portal, kako bi bio još korisniji, u budućnosti.

Univerzitet Metropolitan koristi ovu priliku i da se posebno zahvali i čestita našem diplomcu Mladenu Radiću koji je kreirao intranet portal METnet.

METnet još jedan je od dokaza da se kod nas na MET-u, najuspešniji projekti rade “in house” i veoma smo ponosni što smo to još jednom dokazali!