METi GO video igra powered by MET studenti i diplomci sada i za Apple korisnike

23.09.2022.

Video igra, Univerziteta Metropolitan –  METi GO, od sada je dostupna i za sve korisike Apple uređaja!

Univerzitet Metropolitan koristi ovu priliku i da se posebno zahvali studentima koji su kreirali ovu igru, a to su:

Miloš Novaković, student Razvoja video igara, Fakulteta informacionih tehnologija

Miloslav Ilić, diplomac Dizajna interaktivnih medija, Fakulteta digitalnih umetnosti

Mladen Radić, diplomac Dizajna interaktivnih medija, Fakulteta digitalnih umetnosti

METi GO je mobilna video igra koju je osmislio i oživeo tim studenata Univerziteta Metropolitan sa Fakulteta informacionih tehnologija, studijskog programa Razvoj video igara, uz saradnju kolega sa Fakulteta digitalnih umetnosti i studijskog programa Dizajn interaktivnih medija. METi je futuristički lik, uvek u toku sa najnovijim trendovima, koji simbolizuje inovativnost i kreativnost, ali i želju da kroz igru stekne potrebno znanje tj. da sakupi potrebne poene.

METi GO je video igra za sve generacije, koja će učiniti dan zanimljivim i inspirativnim, a koja u isto vreme vežba um i reflekse igrača.

Preuzmite besplatno METi GO igru powered by MET studenti i zabavite se!