MET Tech Day – besplatan IT seminar za srednjoškolce na Univerzitetu Metropolitan

21.11.2018.

Ukoliko si srednjoškolac 3. ili 4. razreda i želiš u budućnosti da se baviš IT-jem, iz oblasti razvoja računarskih igara, etičkog hakovanja ili kriptovaluta, onda imaš priliku da napraviš svoje prve korake u jednoj od ovih oblasti na MET Tech Day-u!

Univerzitet Metropolitan u Nišu (petak, 30. novembar u 11h) i Beogradu (petak, 07. decembar u 11h), organizuje besplatan IT seminar za srednjoškolce – MET Tech Day gde će polaznici biti u prilici da od eminentnih stručnjaka saznaju i nauče:

·        Kako se postaje etički haker?

·        Bitkoin je napunio 10 godina. Gde su danas kriptovalute i kuda idu?

·        Radionica: Pravim svoju prvu računarsku igru

Broj mesta je ograničen, a nakon završenog seminara Univerzitet Metropolitan svim polaznicima dodeljuje Sertifikat, zato požuri i PRIJAVI SE >>