MET TALKS/ Razvoj prodavaca

7.12.2023.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan „MET Talks“ ugostićemo Danijelu Nedić, osnivača i direktora Centra za poslovnu edukaciju i savetovanje BIZNIS LINK na temu Razvoj prodavaca, a moderator predavanja biće profesor  Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Stefan Alimpić.

Danijela Nedić, diplomirani pravnik i stručnjak za Upravljanje komunikacijom, osnivač i direktor Centra za poslovnu edukaciju i savetovanje BIZNIS LINK, partner je i vodeći predavač u Mokrogorskoj poslovnoj školi  u oblasti ličnog razvoja i interpersolanih odnosa i ima preko 20 godina iskustva u komunikaciji, prodaji i menadžmentu. Kroz 1.000+ treninga i 15.000+ sati predavanja, obučila je 25.000+ polaznika u domaćim i međunarodnim kompanijama.

Njena ekspertiza obuhvata širok spektar tema, uključujući komunikacione veštine, prodajnu komunikaciju, retoriku, vođenje timova, upravljanje konfliktima, lični razvoj i mnoge druge. Kao partner OMT grupacije za Evropu, Aziju i Afriku, ističe se u treningu trenera i pružanju mentorske pomoći. Takođe je savetnik na projektima Evropske banke za obnovu i razvoj, posedujući sertifikate kao međunarodni DISC FLOW trener i Predictive Index praktičar.

Pored toga, Danijela Nedić je angažovana u koučingu i mentorstvu, članica Evropskog saveta za mentorstvo i koučing, i Asocijacije za mentorstvo i koučing Srbije. Autorka je priručnika „Poslovna komunikacija – korak po korak“ i praktikuma „Šta sve mogu JA“.

Ne propustite MET Talks, u petar 8. decembra u 12:30h, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu u svečanoj sali, ili nam se pridružite putem ZOOM platforme!

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*