MET TALKS / Panel DISKUSIJA –  RAST BIZNISA I TRŽIŠNI USPEH

MET TALKS / Panel DISKUSIJA – RAST BIZNISA I TRŽIŠNI USPEH

19.04.2022.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan – „MET Talks“ održaće se panel diskusija na temu „Rast biznisa i tržišni uspeh“ sa odabranim direktorima. Učestvuju Ljubomir Milošević, General Manager, Puratos, Đorđe Nedeljković, Director Of Corporate & Affinity Business Model, UNIQA osiguranje i Boško Rupić, General Manager Commercial and Strategy, Air Serbia.

Panel diskusija će pružiti veoma koristan uvid u način na koji najuspešnije kompanije pristupaju tržištu, organizaciju prodajnih timova, odnos sa korporativnim i pojedinačnim klijentima i objasniti konkretne kanale, mere i alate koji pomažu u unapređenju prodaje.

Pozivamo vas da budete deo MET panel diskusije i da od vrhunskih eksperata dobijete nova saznanja i uvide.

Ne propustite još jedan MET Talks u sredu, 11.05.2022. od 12h u učionici U2 na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu.

PRIJAVITE SE

Ime i prezime*