MET TALKS / održano predavanje „ Uloga podataka u finansijama – Big Data, Big Impact”

16.04.2024.

Gostujuće predavanje Milana Brkovića održano je u utorak, 1. aprila na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu. Događaj je uspešno održan u okviru projekta MET Talks i okupio je brojne zainteresovane studente.

Gostujući predavač Milan Brković je predstavio svoje bogato iskustvo i znanje iz oblasti inovacija finansijskih usluga i zaštite privatnih podataka u finansijskoj oblasti. Tema predavanja bila je „Uloga podataka u finansijama – Big Data, Big Impact“.

Tokom predavanja, studenti su imali priliku da saznaju više o upravljanju velikim podacima u bankama, kao i o prikupljanju i zaštiti personalnih podataka od strane banaka. Milan Brković je govorio o budućnosti finansijskih usluga i o tome kako će podaci uticati na upravljanje finansijama u budućnosti. Takođe je istakao kako će se uloga podataka u finansijskim uslugama menjati, posebno sa razvojem veštačke inteligencije i mašinskog učenja.

Moderator gostujućeg predavanja bila je profesorka Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Hristina Mikić.

Ovo predavanje predstavlja samo jedan od mnogih inspirativnih događaja koje Univerzitet Metropolitan organizuje. Ostajemo posvećeni u pružanju znanja i inspiracije za vašu profesionalnu budućnost, i nastavljamo da organizujemo događaje koji će obogatiti vaše obrazovanje.

Hvala vam što ste bili deo ovog događaja, i nastavite da pratite naše najnovije vesti kako biste ostali u toku sa svim aktuelnostima na Univerzitetu Metropolitan.