MET TALKS / Održano gostujuće predavanje „Repozicioniranje i lansiranje brenda Mont kroz omnikanal komunikaciju“

30.11.2023.

Gostujuće predavanje Jelene Novaković održano je u utorak, 28. novembra, na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu, u sklopu projekta MET Talks. Ovaj događaj privukao je veliki broj zainteresovanih studenata koji su imali priliku da čuju stručne savete o repozicioniranju i lansiranju brenda Mont kroz omnikanalnu komunikaciju.

Jelena Novaković, koja ima skoro dve decenije iskustva u oblasti marketinga i retaila, predstavila se kao nosilac marketing i biznis strategije u kompaniji Sport Vision Grupa. Njena bogata karijera obuhvata rad u medijima, konkretno radijskim stanicama iz ANEM mreže, gde je stekla prvo iskustvo u prodaji i marketingu. Nakon toga, svoj put je nastavila u kreativnoj Agenciji „Mosaic“ Voje Žanetića, gde je rukovodila projektima za renomirane klijente.

Njeno iskustvo se dalje razvijalo kroz rad u Sport Vision kompaniji, gde je obavljala ključne funkcije, od Marketing koncept menadžera za EXTRA SPORTS brend u Srbiji do Marketing koncept menadžera za čitav Sport Vision, najveći maloprodajni multibrend koncept na tržištu Srbije. S proširenjem poslovanja na 13 zemalja regiona Balkana i Evrope, Jelena je preuzela ulogu u Brend Experience timu, gde rukovodi timom od skoro 20 stručnjaka.

Moderator predavanja bila je profesorka Fakulteta za menadžment Metropolitan, Nataša Đurđević.

Studenti su imali priliku da postave pitanja, kao i da aktivno učestvuju u razgovoru, dodatno obogaćujući svoje znanje iz oblasti marketinga i brendiranja. Univerzitet Metropolitan ostaje posvećen pružanju inspiracije i znanja kroz MET Talks događaje. Hvala svima koji su bili deo ovog događaja. Pozivamo sve da prate naše najnovije vesti kako bi ostali u toku sa svim aktuelnostima na Univerzitetu Metropolitan. Ne propustite sledeći MET Talks i pridružite nam se u otkrivanju novih perspektiva i ideja u svetu biznisa.