MET TALKS / Održano gostujuće predavanje „Putovanje kroz iGaming i Online industriju igara na sreću – priča o Expanse Studios“

1.12.2023.

Gostujuće predavanje Damjana Stamenkovića, direktora kompanije Expanse Studios, održano je u četvrtak, 30. novembra na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu. Događaj je uspešno realizovan u okviru projekta MET Talks i privukao je veliki broj zainteresovanih studenata.

Gostujući predavač, Damjan Stamenković, podelio je svoje bogato iskustvo iz iGaming i Online industrije igara na sreću, pružajući uvid u putovanje i postizanje uspona na tržištu kompanije Expanse Studios.

Moderator predavanja bila je asistentkinja Fakulteta za menadžment Univerziteta Metropolitan, Dunja Moldvai.

MET Talks sa Damjanom Stamenkovićem pružio je studentima izuzetnu priliku da se upoznaju sa dinamičnim svetom iGaminga, kao i da steknu dublje razumevanje industrije online igara na sreću. Studenti su aktivno učestvovali u diskusiji zbog aktuelnosti ove teme.

Ovo predavanje je još jedan u nizu inspirativnih događaja koje Univerzitet Metropolitan organizuje kako bi proširio studentsko iskustvo. Nastavljamo s pružanjem znanja i inspiracije za profesionalni razvoj studenata, organizujući događaje koji obogaćuju obrazovanje.

Zahvaljujemo svima koji su prisustvovali ovom događaju i pozivamo vas da pratite naše najnovije vesti kako biste bili u toku sa svim aktuelnostima na Univerzitetu Metropolitan.