MET TALKS / DIZAJN WEBINAR – 5 STRATEGIJA ZA IZGRADNJU USPEŠNOG BRENDA

26.05.2020.

U okviru projekta Univerziteta Metropolitan – „MET Talks“ održaće se webinar preko Zoom platforme na temu „5 strategija za izgradnju uspešnog brenda, koji će održati docent MA Marija Radosavljević, profesor na Fakultetu digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan.

MET webinar sa temom „5 strategija za izgradnju uspešnog brenda“ biće prezentovano kroz dugogodišnje iskustvo profesorke Radosavljević kao grafičkog dizajnera i dizajnera nakita. Otkriće koje su bile uspešne strategije za izgradnju sopstvenog brenda Mara Liberta kroz 5 nivoa:

• Vizuelni identitet
  • Manifestacija
  • Kvalitet
  • Prezentacija
  • Komunikacija

Cilj MET webinara je da upozna učesnike zbog čega su navedene strategije važne za jedan brend i šta to donosi kao rezultat, kao i šta je autoru bila inspiracija u radu i druge preporuke.

Profesorka Marija Radosavljević aktivno se bavi grafičkim dizajnom i dizajnom nakita. Učestvovala je na dve Međunarodne radionice za dizajn nakita i dobitnik je nagrade na Međunarodnoj izložbi minijature. Učesnik je i na različitim domaćim i inostranim festivalima, kreativnim nedeljama i radionicama. Jedan je od osnivača niškog udruženja Modni kutak (Fashion corner).

Ukoliko ste zainteresovani pozivamo vas da budete učesnik kreativnog MET webinara profesorke Radosavljević i saznate kako možete isplanirati strategije za izgradnju i uspeh jednog brenda.

Ne propustite MET webinar o 5 strategija za izgradnju uspešnog brenda koji se realizuje u četvrtak od 18h!

LINK ZA PRISTUP WEBINARU:

Password: 6u6tfn

* Zoom je uveo obaveznu lozinku pored postojećeg meeting linka/ID-a.