MET novogodišnje radionice – Ukrasimo vašu jelku zajedno

20.12.2019.

Univerzitet Metropolitan je za kraj 2019. godine organizovao MET novogodišnje radionice zajedno sa svojim stipendistima Fakulteta digitalnih umetnosti i Fakulteta za menadžment, pod nazivom – Ukrasimo vašu jelku zajedno.

Radionice su održane u okviru: OŠ „Radivoje Popović“ Zemun, Doma za decu i omladinu „Jovan Jovanović Zmaj“ i Prihvatilišta za decu Beograd, gde su studenti zajedno sa dečicom ovih ustanova ukrasili novogodišnje jelke uz druženje, razgovor, pesmu i igru, i na taj način ulepšali svima predstojeće praznike.

Univerzitet Metropolitan je obezbedio potreban materijal za novogodišnje jelke i radionice uz podršku Nataše Strelić, sa Instituta za medicinska istraživanja VMA, u okviru kojih su svi mališani mogli da učestvuju u realizaciji i kreiranju zajedničke humanitarne akcije – za srećnije praznike i 2020. godinu koja dolazi.