MET Instagram GIF-ovi powered by MET studenti!

14.12.2020.

Nedavno je Univerzitet Metropolitan lansirao besplatne MET Viber stikere – METi, koji su bili pravo osveženje za sve ljubitelje stikera i slanja istih. Kako su MET Viber stikeri izazvali oduševljenje, studenti Fakulteta digitalnih umetnosti nisu gubili vreme i sa svojim kreativnim idejama dizajnirali su i MET Instagram GIF-ove, koji takođe oslikavaju život studenata na Metropolitanu, gde se kao glavni lik i dalje pojavljuje METi – maskota Univerziteta.

Naši studenti nas uvek iznenade sa novim projektima i kreativnošću, koju Metropolitan podržava i predstavlja sa ponosom, a Instagram, kao najbrže rastuća društvena mreža, sada će biti bogatiji za nove GIF-ove Univerziteta Metropolitan powered by MET studenti.

Pronađite Instagram GIF-ove Univerzitet Metropolitan u IG GIPHY pretrazi i javite nam kako vam se sviđaju poruke koje vam šaljemo.