MET IT gimnazijalci i prvi dan u najsavremenijoj srednjoj školi u Srbiji

4.09.2018.

Počela je nova školska godina i prvi dan MET IT gimnazijalaca u najsavremenijoj srednjoj školi u Srbiji i regionu. Učenike je dočekala direktorka Metropolitan IT gimnazije i razredni starešina prve generacije, Ljiljana Zlatanović koja je poželela učenicima dobrodošlicu i uspešnu novu školsku godinu.

Učenici Metropolitan IT gimanzije u Nišu su prva generacija, koja će raditi po novom programu za specijalizovana IT odeljenja i po nastavnom planu koji je usvojio Nacionalni prosvetni savet Srbije. Celokupan program je prilagođen potrebama učenika koji nameravaju da studiraju informatičke smerove.

U Metropolitan IT gimnaziji je – Učenik u centru pažnje! Zato smo za naše učenike obezbedili najbolji nastavni kadar, najbolje uslove za rad i najsavremeniju računarsku opremu, kako bi dobili znanje za budućnost.