MET Eve na Univerzitetu Metropolitan u Beogradu

4.11.2019.

Studentska organizacija MET Lab u saradnji sa Studentskim parlamentom Univerziteta Metropolitan i ove godine organizuje MET Eve – sreda, 06. novembar 2019. godine sa početkom od 18:30h, u učionici U1. Na ovom događaju studenti će imati priliku da se bolje upoznaju i zabave sa svojim kolegama.

Predstavnici studentskih organizacija – MET Lab i Parlament će predstaviti  dosadašnji rad organizacija, planirane akcije i buduća dešavanja. Nakon kratkih izlaganja, prisutni studenti će imati priliku da postanu članovi izabrane organizacije, a zatim sledi dobar provod uz networking, piće, grickalice i druženje.

Pozivamo sve studente Univerziteta Metropolitan da se pridruže studentskim organizacijama na MET Eve-u i saznaju na koji način mogu da upotpune studentski život, ali i kako na najbolji način da iskoristite predstojeće godine studija na MET-u.