MET ART vol. 3 – izložba za svačiji ukus

3.07.2018.

Treću godišnju izložbu radova studenata Fakulteta digitalnih umetnosti – MET ART vol. 3 u organizaciji Univerziteta Metropolitan iz Niša, posetioci će pamtiti po šarolikim umetničkim delima koja su predstavljena u kreativnom centru Deli.

Dekanka Fakulteta digitalnih umetnosti, dr Katarina Kaplarski je svečano otvorila izložbu, a direktor Poslovno-obrazovnog centra Univerziteta Metropolitan iz Niša, Goran Stamenović je zajedno sa profesorkom Tianom Mitić pozdravio sve prisutne, uz pohvale upućene studentima za rad i trud.

Radove su izložili studenti sa sve četiri godine Grafičkog dizajna, ali poseban naglasak je bio na radovima studenata završne godine, koji su i prva generacija Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan u Nišu.