Letnja škola na Univerzitetu Metropolitan

10.07.2019.

Univerzitet Metropolitan u Beogradu organizuje letnje radionice za sugrađane, u saradnji sa Kancelarijom za mlade Stari grad iz oblasti Web Design-a, Photoshop-a i Microsoft office-a.

Radionice će držati asistenti Univerziteta Metropolitan, mladi eksperti, koji će sve zainteresovane polaznike obučiti i naučiti da ovladaju programima – Excel, Power Point i drugim alatima, tehnikama iz Microsoft Office paketa, bez kojih ne možemo da funkcionišemo u savremenom svetu, jer su deo naše svakodnevnice, ali i Web Design-om i Photoshop-om koji su danas sve aktuelniji programi za rad.

Radionice se održavaju u sledećim terminima:

Web Design / od 10. do 19. jula

Photoshop / od 15. do 19. jula

Microsoft office / od 22. do 31. jula

Očekujemo vas na Univerzitetu Metropolitan, gde ćemo iskoristiti letnje dane za usavršavanje znanja na kvalitetnim radionicama.