Kreativnost u galeriji Pro3or – „MetArt“ najbolji radovi studenata FDU-a

5.09.2017.

Još jedna izložba najboljih radova studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan pod nazivom „MetArt“, uspešno je otvorena u galeriji Pro3or. Izložbu je svečano otvorila profesorka Istorije umetnosti i dizajna Svetlana Smolčić sa najlepšim pohvalama upućenim studentima FDU-a.

Izložba „MetArt“ obuhvata najbolje i najzanimljivije radove studenata Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan iz Beograda i Niša. Predstavljeni radovi su iz oblasti digitalnih umetnosti, ilustracije, animacije, slike, videa, modnih performansa, interaktivnih instalacija i još mnogo toga. FDU edukuje mlade dizajnere u različitim granama i sferama dizajna, kao i kroz njihova inovativna i sveža rešenja koja opisuju individualne i jedinstvene odgovore na različite teme.

„MetArt“ je otvoren do 14. septembra 2017. godine u prelepom ambijentu galerije Pro3or (Koče Popovića br. 9, Beograd), gde možete videti eksploziju kreativnosti i talenta naših mladih umetnika.