Kreativa na METar – radovi studenata Modnog dizajna u galeriji BFW Choice Pop Up Store-a

22.03.2019.

Univerzitetu Metropolitan u saradnji sa Beogradskom nedeljom mode i BFW Choice Pop Up Store-om, poziva sve ljubitelje mode da dožive kreativan svet studenata Modnog dizajna Fakulteta digitalnih umetnosti na izložbi – Kreativa na METar.

Od prvog predavanja do završnih kolekcija mladi MET-ovci će Vam pokazati svaki izazov koji su savladali tokom 4 godine svoje modne metamorfoze. Prošetajte modnom pistom kreativnih procesa i inspiracija naših mladih dizajnera, kroz prizmu njihovog stvaralačkog umeća u okviru izložbene galerije BFW Choice Pop Up Store-a, koja se nalazi u Rajićeva Shopping Centru, na II spratu.

MET tim i profesori studijskog programa Modni dizajn – Tijana Pavlov, Katarina Samardžić i Aleksandar Protić vas pozivaju da pogledate radove sadašnjih i budućih modnih profesionalaca, na svečanom otvaranju u petak, 29. marta sa početkom od 19 časova, pa sve do 12. maja 2019. godine.