Jubilarna deseta međunarodna – eLearning konferencija na Univerzitetu Metropolitan

5.02.2019.

Univerzitet Metropolitan već desetu godinu za redom organizuje međunarodnu „eLearning konferenciju“ koja okuplja stručnjake iz oblasti učenja na daljinu. Osnovni cilj Konferencije je razmena iskustva, predstavljanja novih dostignuća i razmena mišljenja o inovativnim metodama u ovoj oblasti.

Ove godine jubilarna eLearning konferencija će biti održana 26. i 27. septembra 2019. godine, u prostorijama Univerziteta Metropolitan u Beogradu i okupiće stručnjake iz celog sveta, a suorganizatori su Otvoreni Univerzitet Holandije i Matematički institut SANU. U fokusu Konferencije su personalizovano e-učenje, kombinovane metode učenja (tradicionalna i online nastava), e-ocenjivanje, e-učenje za studente sa invaliditetom i e-učenje u kompanijama.

Deseta međunarodna eLearning konferencija na Univerzitetu Metropolitan biće otvorenog tipa i prilika da svi koji žele čuju najaktuelnije teme i dobiju informacije od vodećih stručnjaka iz ove oblasti, o prednostima koje pruža obrazovanje i usavršavanje putem učenja na daljinu (online).

Više detalja o međunarodnoj eLearning konferenciji kao i detaljnu agendu možete pronaći na: econference.metropolitan.ac.rs