Još jedna humanitarna akcija Univerziteta Metropolitan

10.07.2017.

Univerzitet Metropolitan je još jednom uspešno realizovao humanitarnu akciju, ovaj put za mališane iz Centra za zaštitu odojčadi, dece i omladine iz Beograda – „Zvečanska“.

Od prodaje studentskih radova sa Fakulteta digitalnih umetnosti Univerziteta Metropolitan po simboličnoj ceni, izvršiće se uplata na žiro račun „Zvečanske“. Sugrađani su pokazali koliko brinu o deci i koliko je njohov osmeh važan za sve nas.

Ovim putem želimo da se zahvalimo svim ljudima dobre volje, kao i našim profesorima i studentima na velikom doprinosu u toku održavanja humanitarne akcije – Dečji osmeh nema cenu! Univerzitet Metropolitan će nastaviti sa humanitarnim akcijama, kad god se za to ukaže prilika, jer najlepše je kada brinemo jedni o drugima.