Još jedan MET Geek Night na Univerzitetu Metropolitan u Nišu

19.06.2018.

Baš u inat ponedeljku, organizovan je još jedan MET Geek Night, ali sada na Univerzitetu Metropolitan u Nišu. Fokus je ponovo bio na hakovanju, gde je oko tridesetak prisutnih srednjoškolaca, studenata i zaposlenih iz IT sveta imalo priliku da čuje iskustvo od strane vrhunskih predavača na ovu, uvek aktuelnu temu.

U ulozi predavača su bili – Vladan Todorović, osnivač firme Advanced Security Technologies, profesor Igor Franc, sa Fakulteta informacionih tehnologija Univerziteta Metropolitan i ovaj put u ulozi white hat hacker-a, Aleksa Poljak, zaposlen u kompaniji Generali na poziciji IT Security Analyst i Vlada Đorđević, kao black hat hacker.

Nakon što su predavači završili svoja izlaganja o hakovanju, usledila su brojna pitanja od strane prisutnih, koji su izrazili želju da se uskoro održi još jedan MET Geek Night, ali baš u inat ponedeljku.