Izložba MET ART vol. 3 u Nišu

25.06.2018.

Poslovno-obrazovni centar Univerziteta Metropolitan u Nišu organizuje još jednu godišnju izložbu – MET ART vol. 3, student portfolio u kreativnom prostoru Deli. Izložba će biti svečano otvorena u petak, 29. juna sa početkom od 20h.

U okviru izložbe biće prikazani radovi studenata sa sve četiri godine Grafičkog dizajna Fakulteta digitalnih umetnosti. Kroz pripremu radova za godišnju izložbu, studentima su nesebično pomogli i profesori, koji su svojim stručnim savetima uticali da studenti predstave još jedan spektakl različitih radova, kroz različite forme umetnosti.

Izložba MET ART vol. 3, student portfolio je otvorena do 01. jula 2018. godine u kreativnom prostoru Deli (Davidova 2A, Niš). Budite deo MET ART izložbe i podržite mlade umetnike, studente Grafičkog dizajna Univerziteta Metropolitan.