Humanitarna akcija Artists Anonymous-a i Univerziteta Metropolitan na Pet Vet Expo-u

8.05.2023.

Artists Anonymous učestvovao je ovog vikenda 06 – 07 maja 2023. u Štark areni, na specijalnom sajmu posvećenom kućnim ljubimcima – Pet Vet Expo.

Važno obeležje Pet Vet Expo sajma bio je bogat prateći program, čiji značajan deo je bio Artists Anonymous štand sa humanitarnom prodajom.

Kroz brojne izložbene manifestacije, promocije, prezentacije, predavanja, okrugle stolove i tribine, stručnoj i širokoj publici bile su predstavljene široke palete znanja, proizvoda i poslovnih mogućnosti u čijem centru pažnje su naši četvoronošci. Tokom Sajma, posetioci su imali mogućnost da kupe proizvode različitih brendova po specijalnim cenama, namenjene ljubimcima.

Artists Anonymous je na svom štandu prodavao specijalni METPetsMerch, koju su dizajnirali naši studenti Fakulteta digitalnih umetnosti, a sav prihod od prodaje biće usmeren za životinje kojima je pomoć potrebna.

Vidimo se uskoro! #WeCreateToDonate