„Hidden emotions” i „Poeme de Équerre“ – studenti Modnog dizajna prikazali svoje kolekcije na BAFE-u

12.06.2017.

Studenti Modnog dizajna, Univerziteta Metropolitan sa prve i treće godine, više nego uspešno pikazali svoje kolekcije na desetom BAFE-u, uz mentorsku podršku profesorke Ane Vasiljević Čelar.

„Poeme de Équerre“ je kolekcija i projekat studenata sa prve godine Modnog dizajna, gde su bile prikazane haljine izrađene od PVC-a. Studenti koji su radili na modelima inspirisanim arhitekturom i manirom futurizma su – Jelena Nedeljković, Marina Živković, Milica Tovilović i Strahinja Tabaković.

Mina Maksimović i Teodora Paunović studentkinje sa treće godine Modnog dizajna su predstavile večernju kolekciju, pod nazivom „Hidden emotions”. Prikazani modeli su bili inspirisani modernom arhitekturom i istorijskom uniformom, kao eksperimentisanje na temu večite male crne haljine.

U nastavku pogledajte fotografije sa desetog BAFE-a i fenomenalne kreacije naših studenata –